Кожний хто рішився придбати стабілізатор напруги для будинку задає для себе питання : який краще вибрати?

Вибір стабілізаторів напруги для будинку — досить непросте і в той же час відповідальне завдання. Хотілося б коротенько окреслити ситуацію щодо стабілізаторів напруги, що, ми впевнені, допоможе Вам зробити технічно і економічно правильний вибір при покупці даної техніки.

Отже, на ринку є безліч пропозицій як іменитих, так і маловідомих виробників стабілізаторів напруги для будинку з різними технічними можливостями, виконанням, якістю і ціною. При правильному виборі стабілізатор напруги прослужить не один рік або навіть не одне десятиліття, і при цьому повністю позбавить Вас від «головного болю», пов’язаної з перепадами напруги і, як наслідок, некоректною роботою побутової (або промислової) техніки, або навіть виходом її з ладу.

Купити трифазний або однофазний стабілізатор напруги для будинку?

Перш за все при виборі стабілізатора напруги для всього будинку, необхідно визначити, від однієї фази харчується все обладнання Вашого будинку, або ж від трьох (бувають і інші, більш заплутані схеми підключення, і якщо у Вас виникли труднощі з цим питанням, то краще проконсультуватися з електриком).

У разі, якщо все обладнання будинку живиться від однієї єдиної фази, все просто: потрібно купити однофазний стабілізатор напруги для будинку достатньої потужності і встановити його на вході мережі в будинок — зазвичай біля розподільного електрощитка.

У другому випадку, коли будинок підключений до трифазної мережі, існує два варіанти:

Якщо у Вас в господарстві є хоч один трифазний споживач (зазвичай такими споживачами є потужні електрокотли, електропечі в саунах, компресори, кондиціонери, насоси для басейнів і ін.), То необхідно встановлювати трифазний стабілізатор напруги для будинку.

Якщо ж всі споживачі однофазні, то в більшості випадків краще підібрати три однофазних стабілізатора — по одному на кожну з використовуваних фаз. Як правило, це обходиться дешевше, і є більш зручним рішенням з точки зору подальшої експлуатації меблів (наприклад, при зникненні однієї з фаз, дві що залишилися продовжать живити навантаження Вашого будинку, а не відключаться, як це відбувається в трифазних стабілізаторах, які працюють в режимі синхронізації фаз ).

Види стабілізаторів напруги: правильний вибір — не проблема!

Після того, як Ви визначилися з кількістю фаз і необхідну потужність, потрібно вирішити, який вид стабілізатора напруги для будинку краще купити в Вашому конкретному випадку.

Детальніше: http://стаб.укр