Шпоновані кухні Львів

   Стильна кухня – це мрія кожної господині. Адже саме тут кожна жінка готує їжу своїм найдорожчим людям, приймає гостей і просто проводить вагому частину свого часу. Звичайно, останнє слово завжди залишає мода і сьогодні вона шепоче про кухні зі шпону.

   Чому саме шпон? Ви ще не чули про цей матеріал? Тоді слухайте.  Шпон – це натуральна деревина, тонкий її шар, котрий пізніше обробляють і лакують. Що ми маємо в результаті?

  1. Натуральне покриття
  2. Чудовий зовнішній вигляд – кухні схожі до тих, якими користувались аристократи у ХІХ столітті 😉
  3. Доступна ціна
  4. Висока якість!

     Якщо цей матеріал такий хороший, то виникає питання – чому ж така невисока ціна?

     Справа в тім, що натуральна деревина завжди виглядає краще, ніж будь-який інший матеріал, але купувати кухню з дерева – справді дорого. Шпон – це лише тоненькі листи дерева, а відтак і ціна на них значно менша.

    Проте, як Ви можете побачити на нашому сайті, на зовнішній вигляд це ніяк не впливає – ми пропонуємо неймовірно гарні кухні, як зі світлих порід, так і з темних, різних розмірів та наповнення – словом, на будь-який смак! Таким виглядом кухні зі шпону завдячують особливій процедурі отримання самого матеріалу:  після очищення колоди від кори, їх обробляють – температура обов’язково повинна бути дуже високою; далі спеціальний прилад обертає її навколо своєї осі, де так званий лущильний ніж знімає із неї стружку. Ця стружка клеїться  на МДФ-фасад, лакується, а вже потім на неї клеять тоненькі листи шпону – наскільки тоненькі? Максимум 3 мм! Уявляєте?

    Завдяки особливій процедурі такі меблі зберігаються довго і не псуються. 

На нашому сайті Ви зможете обрати як уже готові варіанти, так і створити свій власний проект, з яким Вам допоможуть справжні майстри своєї справи. До кожного замовлення у нас індивідуальний підхід, тому якщо Ви хочете, щоб ваша кухня була єдина і неповторна – то ми можемо це організувати!

   До речі, якщо Ви замовляєте кухні зі шпону у нас на сайті, в якості бонусу Ви отримаєте безкоштовні заміри, дизайн-проект та гарантію до 5 років.

Cучасні кухні з дерева, дерев’яні кухні львів ціни, кухні з дерева львів ціни, виготовлення кухонь львів, дерев’яні кухні ціна, сучасні кухні з дерева ціни, кухні з дерева, дерев’яні кухні.

    Давно плануєте щось змінити у своєму будинку або квартирі, але досі не вирішили – що саме? Чому б і не почати з кухні! Купити шпоновану кухню у Львові  сьогодні – це справді раціональне рішення.

     Переконайтесь самі. 

Дивіться також:

Кухні на замовлення Львів

Кухні з дерева Львів